Звичайно, з деякими тенденціями Ви вже давно знайомі, але не поспішайте з висновками. «Стьобані смоки», очі «метелики», підведені глітером брови, екстремально темні губи – цими трендами не можна знехтувати. Я вибрала 10 головних прийомів в макіяжі, щоб розповісти про них Вам, а головне – показати, як повторити все це в реальному житті.


Тенденція 1 – готичні помади
губи, осінь-зима 2016-2017
 
Почнемо з того, що в новому осінньо-зимовому сезоні 2016-2017 головний акцент повинен бути зроблений на губи, а
 точніше на помади екстремально-темних відтінків. Візажисти радять забути про максимально природні макіяжі і фарбуватися більш похмуро. Головне, щоб контур губ обов’язково був чітким і виразним, а макіяж очей максимально природним, щоб ніщо не відволікало від яскравого акценту – насиченого кольору губ.
Як повторити готичний макіяж: запам’ятай, темний колір помади – це не тільки ефектний прийом, а й велика відповідальність. Найменші недосконалості контуру стають моментально помітні. Тому, щоб повторити модний в цьому сезоні готичний образ, візьми прозорий лайнер або олівець в тон помади і обведи контур губ, пізніше покрий губи шаром помади.
 

Тенденція 2 – crazy smoky
crazy smoki
 
Візажисти пропонують нам експериментувати не тільки з кольором помади, але і зі стрілками і навіть з класичним смокі айз. Якщо Ви думаєте, що знаєте про смокі айз все, то Ви помиляєтеся. Один з найбільш банальних прийомів візажу придбав зовсім іншу форму. Тепер смокі айз малюють під трафарети, поряд з класичними відтінками використовують найрізноманітніші колірні поєднання.
Як повторити макіяж crazy smoky: для створення такого ефекту візажисти використовували трафарети, втім, при певній посидючості і спритності рук Ви можете повторити макіяж і без спеціальних пристосувань. Візьміть стійку підводку будь-якого відтінку і намалюйте нею строго паралельні лінії (необов’язково), починаючи від лінії росту вій і до самих брів.
 
 

Тенденція 3 – графічні стрілки
modnyi_makiyazh_osen-zima_2016-2017_graficheskie_strelki
 
Мода на графічність ліній поширилася і на стрілки. Для візажистів підводка – як пензель для художників, де політ фантазій не обмежений ніякими рамками. Стрілок під час модних показів було не просто багато, а неймовірно багато: різних кольорів, форм і розмірів. Правда, в реальному житті втілити всі божевільні ідеї візажистів навряд чи вийде.
Як повторити макіяж зі стрілками: якщо Ви вирішили зробити акцент на очі, то поставтеся до цього з усією відповідальністю. Якщо smoky eyes, то яскравий і божевільний, якщо стрілки, то масивні і графічні. Просто беріть в руки підводку і повторюте самі божевільні ідеї.
 
 
 
 
 
 

Тенденція 4 – очі “метелики”
Очі метелики
 
Симетричне виділення верхньої і нижньої повік кольоровими лайнерами призвело до появи нового тренду в макіяжі – очі, що нагадують крила метелика. Це не зовсім нова тема (раніше вже візажисти намагалися повторити ефект розкритих крил метелика), але зараз “крильця” придбали справжній забарвлення.
Як повторити макіяж “крила метелика”: спочатку нанеси базу під тіні (краще не пропускати цей крок, так Ви не тільки продовжите життя макіяжу, але і підсилите колір тіней). Потім повторіть малюнок крила метелика спочатку на одній повіці, потім симетрично намалюйте на іншій.
 
 
 
 
 
 
 


{"action":"iFrameReady","type":"notesIframeMessage"}


Залишити коментар


Мої роботи в Instagram
Вартість послуг
Останні коментарі
Вхід через соцмережі


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов  

Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru