Дорогі дівчата це мій web-сайт по макіяжу.

Відвідуйте його частіше будь-ласка і залишайте тут свої записи, коментарі до робіт та враження. Дуже буду Вам вдячна!!!!

А я зі свого боку буду старатися вчасно розміщувати цікаві матеріали, уроки та новини зі світу Make Up {"action":"iFrameReady","type":"notesIframeMessage"}


2 коментарі до запису “Ласкаво прошу на мій сайт!!!”

 • Галина:

  Привіт дівчата!
  Залишайте мені тут свої коментарі та пропозиції

 • Віка:

  Дівчата хочу поділитись з Вами думками про ооновні помилки які ми робимо з Вами при нанесені макіяжу:
  1. Макіяж накладено нерівномірно, фрагментами. При підфарбованих губах і очах лице, не покрито пудрою, буде здаватися нездоровим, дефекти шкіри будуть буквально кричати про себе.
  2. Товстий шар тонального крему старить обличчя. Не переборщіть з ним.
  3. Занадто яскраві, грубо нанесені рум’яна видадуть Вас з головою: щоки горять аж ніяк не від хвилювання. Рум’яна потрібно як слід розтушовувати. Вони доречні тільки при повному макіяжі.
  4. Брови, підведені надто густо, зроблять Вас старшою і вульгарнішою. Підводьте брови штрихами, імітуючи волоски.
  5. Брови підведені темним кольором при світлому волоссі. Чи з вашого вони лиця, дівчино? При такому кольорі волосся бажано підводити брови коричневим олівцем.
  6. Повіки покриті тінями одного кольору. Виглядає як пляма, якщо не сказати як синяк. При накладенні тіней необхідно використовувати як мінімум два кольори. Не забувайте ретельно розтушувати тіні, створюючи плавний перехід від темного кольору до світлого.
  7. Туш на віях накладена надто густо. В цьому випадку вії виглядають злиплими. Уникнути цього можна, якщо вії розчесати.
  8. Темна губна помада при денному макіяжі. Жінка-вамп якась. Дотримуйтеся золотого правила: колір помади при денному макіяжі повинен бути близький до природного кольору губ.
  9. Розбіжність кольорів і відтінків в макіяжі. Таке може статися, якщо ви вибрали теплі тони для очей і холодні – для губ. В цьому випадку дотримуйтеся наступної поради: яскраві кольори пом’якшуйте нейтральними, наприклад синій – перлинно-блакитним.
  10. Кольори макіяжу не гармоніюють з кольором ваших очей і кольором шкіри. В цьому випадку макіяж буде виглядати як маска. Такий варіант можливий тільки при виборі фантазійного макіяжу.
  11. Невідповідність макіяжу одягу. Таке можливо, якщо при скромному вбранні ви використовуєте яскраві, агресивні фарби або якщо при розкішному туалеті у вас занадто боязкий макіяж.

Залишити коментар


Мої роботи в Instagram
Вартість послуг
Останні коментарі
Вхід через соцмережі


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов  

Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru