Брови
 
Брови – обрамлення нашого обличчя, і воно повинно бути гідним! Ні для кого не таємниця, що неправильна корекція брів може зіпсувати навіть найкрасивіше обличчя.
 Індустрія моди не стоїть на місці. Це потужна машина, яка змушує нас змінюватися і нав’язує певні поняття і стереотипи про красу. За останні десятиліття форма брів зазнала значних змін. Сьогодні модно все натуральне. При чому, на подіумах це приймає, кілька, гіпертрофованих форм.
Уже кілька сезонів широкі брови бентежать розуми модниць по всьому світу, не сходячи зі сторінок глянцю. Знебарвлені, в тон волосся або нарочито яскраві і графічні. 
То, що красиво на сцені і стильно на фото, в житті часто виглядає смішно і недоречно. З цього, залишимо сцену артистам а подіум моделей. Подивіться, послухайте, але висновки зробіть свої! Красиво не те, що модно, а те, що підходить. Вибір форми для корекції брів залежить від безлічі нюансів: форми особи, посадки очей (широко, вузько або гармонійно посаджені очі), кольоротипу, розрізу очей. Немає єдиного рецепту корекції брів для всіх, є тільки індивідуальні особливості, аналізуючи які, майстер вибирає форму.
 
      image1image2image3
 Трендом моди в сезоні “осінь-зима 2016-2017” є природні брови, злегка зачесані наверх. З огляду на вічний тренд ню погляд, саме натуральні виразні брови ідеально вписуються в природний спосіб.
Як надати бровам форму: щоб брови виглядали натурально і навіть злегка недбало, Пригладь щіточкою волоски по лінії росту і трохи направ їх вгору.Мої роботи в Instagram
Вартість послуг
Останні коментарі
Вхід через соцмережі


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов  

Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru