Як правильно вибрати свою форму для брів


брови

 

Ні для кого не секрет, що кожній дівчині підходить своя неповторна форма брів. Насправді оволодіти мистецтвом створення ідеальної «арки» над очима не так вже й складно. Все що потрібно врахувати – це форму обличчя, адже саме брови формують погляд і роблять обличчя особливим. Красиві і доглянуті брови, правильної форми, що ідеально підходить до овалу обличчя надають всьому вашому образу завершеність і м’який шарм

 

Вже давно визажистам вдалося довести, що брови грають важливу роль в макіяжі. Просто недозволено залишати їх без уваги, якщо Ви хочете, щоб ваше обличчя виглядало гармонійно і привабливо. Крім того, вони беруть активну участь в міміці обличчя і часом видають наші справжні емоції. Правильна форма брів здатна візуально поліпшити контури і лінії обличчя, зробити його цікавішим, “розкрити” погляд і зробити ще ряд чудес. Головне – знайти свою ідеальну форму.

Мода на брови мінлива і примхлива. У різний час були популярні то брови-ниточки, то широкі брови, то повна їх відсутність і намальовані вигнуті лінії замість брів. На щастя в наш час стало популярним лише злегка зкорегувати природну форму брів виходячи з овалу обличчя, його ліній і індивідуальних особливостей. Розглянемо, які форми брів бувають.

Горизонтальні брови – початок брови і її кінчик лежать на одній прямій. Такі брови оптично розширюють обличчя і підійдуть для подовженого і вузького у верхній частині обличчя.

горизонтальні брови

Брови висхідної форми здатні візуально подовжити обличчя.

брови висхідної форми

Падаючі брови зустрічаються дуже рідко, так як надають обличчю сумний вираз. Саме тому подібна природна форма брів дуже часто піддається корекції.

падаючі бровиМої роботи в Instagram
Вартість послуг
Останні коментарі
Вхід через соцмережі


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов  

Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru