Перманентний макіяж брів


Ритм життя прискорюється, що зобов’язує нас встигати за нею, змінюючи свої власні звички і вчитися керувати часом. Часом, збираючись на роботу, так не вистачає дорогоцінних хвилин для бездоганного і ефектного макіяжу

Брови грають важливу роль в нашому образіі. Вираз обличчя, відображення наших внутрішніх емоцій, станів і переживань – за багато що несуть відповідальність вони. Правильно відкориговані і пофарбовіані, брови завершують макіяж, додають обличчю яскравість і виразність. Однак не всі можуть правильно за ними доглядати, а тим більше красиво пофарбувати. Вихід є – перманентний макіяж брів. Багато суперечок виникає навколо процедури, але тим не менш, вона значно спрощує життя багатьом жінкам. Крім того, для власниць світлого волосся – це хороший спосіб забути про постійне підфарбовування брів.

Перманентний макіяж — це косметичне застосування татуювання (постійної пігментації шкіри) для створення ефекту макіяжу на очах, а також для довгострокового покращення кольору шкіри обличчя, губ та повік. Його також використовують для штучної корекції брів, особливо у людей, які втратили їх з віком, внаслідок хвороб, таких як алопеція; хіміотерапії чи хірургічного втручання, а також для маскування шрамів, та білих плям на шкірі, як наприклад, при вітиліго. 

Іншими найпоширенішими назвами перманентного макіяжу є дермопігментація, мікропігментація, та косметичне татуювання. Останній варіант підходить найбільше, оскільки перманентний макіяж — це, фактично, татуювання. У США та інших країнах чорнила та барвники для перманентного макіяжу використовуються як косметика та барвникові добавки лише з дозволу Агентства з контролю за лікарськими засобами та продуктами харчування чи іншими подібними організаціями.

До слова, при перманентний макіяж брів не використовують чорний колір, через його особливості віддавати синявою, що виглядає часом як не надто вдале татуювання. Фахівці створюють спеціальний і складний відтінок, який виходить в результаті професійного поєднання сірого, коричневого і оливкового тонів. Колір виходить наближеним до чорного, але не дає синюватого відтінку.
Під час процедури відтінок підбирається з метою, щоб брови після неї виглядали максимально натурально і природно. Для русявий жінок найбільш вдалим вибором стане сіро-коричневий тон. Шатенкам підійдуть кавові і шоколадні відтінки. Рудоволосим і світленьким краще віддати перевагу м’якіим і теплим рудо-коричневим тонам.

При виборі кольору майстри обов’язково враховують, що з часом відтінок буде світлішати, тому спочатку вибирають фарбу на півтону темнішу відповідного Вам кольору. Крім того, природні лінії наших брів часом не відповідають типу обличчя. Саме тому, дорослішаючи і краще вивчаючи особливості свого обличчя, багато дівчат починають їх вискубувати і коригувати. При перманентному макіяжі вибір красивої і правильно, гармонійно і відповідно Вашому овалу обличчю форми брів свідчить про професіоналізм майстра. Найчастіше вибирається техніка, яка немов піднімає хвостики брів, що робить обличчя більш виразним, привітним і милим.
З чим слід бути обережним, так це з формою і товщиною брів. Не варто сліпо довіряти моді і тенденціям. Популярні в різні часи брови ниточкою, або, навпаки, густі і широкі, в Вашому конкретному випадку, можуть виглядати безглуздо і недоречно. Крім того, Ви ж прекрасно розумієте, що слово “перманентний” означає тривалість і стійкість обраної форми, а мода мінлива, примхлива і затоплення. Немає об’єктивних причин їй потурати, тому важливо підбирати форму, товщину і довжину брів.
Коли форма брів вже вибрана, її позначають косметичним олівцем, щоб Вам легше було представити остаточний результат. Це також дозволить майстру запам’ятати напрямок і вид лінії, оскільки сама процедура не передбачає промальовування контуру, а полягає в акуратному і м’якому розтушовуванню за допомогою спеціального приладу. Це робиться для того, щоб надати бровам максимально природний зовнішній вигляд, адже чітко проведені лінії вже давно нікому не подобаються і свідчать лише про поганий смак.

В ході процедури також важливо надати бровам максимально симетричну форму. Всі ми прекрасно знаємо, що від природи багато рис обличчя асиметричні. Безумовно, саме в цьому і полягає особливість і родзинка багатьох з нас, але процедура перманентного макіяжу передбачає все-таки прагнення до однакових ліній брів. Хоча б візуально.
Перед процедурою обов’язково проводять знеболення спеціальними засобами.

Розрізняють 2 основні техніки для проведення перманентного макіяжу брів.
Техніка розтушовування
Найпоширеніша і популярна, оскільки дозволяє досягти ефекту природних, акуратно і правильно підфарбованих брів.
Техніка “волоски” або “рисочки”
Вона полягає в тому, що лінія малюється дрібними рисками, які нагадують натуральні волоски брів. Правда така техніка найкраще підійде власницям темних і густих брів. В інших випадках малюнок занадто очевидний і виглядає грубо.
Після того, як майстер визначив, що анестезія подіяла, ділянку необхідну для процедури з контуром малюнка промокають серветкою і промальовують попередню лінію (техніка розмітки). Акуратними штрихами, які нагадують напрямок волосся, промалбовують всю брову цілком. На цьому етапі важливо максимально задіяти верхню і нижню межі брів.
Якщо у вас хороший майстер, після процедури шкіра навколо брів не повинна набрякати і не повинна мати сильних запалень і почервоніння. Правда брови здаватимуться яскравими, але не панікуйте. Трохи терпіння, і корочка почне лущитися, в результаті чого залишиться вторинна кірка, а вона пропаде протягом тижня. Хороший майстер заспокоїть Вас і попередить про майбутні метаморфози з новими бровами, а також про те, що результат Ви зможете побачити лише через 1,5-2 тижні. Не забуде він згадати і про обов’язкову корекції.

Як правило, перманентний макіяж брів тримається близько 2-х років. У цьому його величезна перевага, але не забувайте про регулярну корекції, щоб ваші брови завжди виглядали доглянутими і акуратними. Дивіться відео про те, як же виглядає техніка перманентного макіяжу брів. Приємного перегляду.
Мої роботи в Instagram
Вартість послуг
Останні коментарі
Вхід через соцмережі


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов  

Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru