Тетяна Бойко Наталія Найда Таісія Васильєва Світлана Візнюк

Андрєй Шілков Андрєй Дрикін Наталія Власова Алєксєй Молчанов

Ольга Романова Єлєна Кригіна Єлєна Мотінова Наталія Шик


Тетяна Бойко (Tаtiana Boyko)


Знаменитий український візажист, художник по стилю міжнародного класу. Тетяна також є керівником і викладачем Авторської Школи Стилю і макіяжу (Boyko Beauty School) і стала автором книги в трьох томах “Мистецтво перевтілення“.  

Тетяна Василівна Бойко народилася 14 серпня 1978 року в Києві.

З 1983 по 1989 рік навчалася в Київській дитячій школі образотворчих мистецтв.   

З 1989 по 1993 роки навчалася в Київській дитячій художній школі №3.

З 1995 по 1997 роки навчалась Київському медичному училищі №1 по спеціальності “Косметолог”. Після закінчення училища працювала косметологом в київських салонах краси до 2000 року.

В 2000 – 2001 роках навчалася у “Всеукраїнській школі стилю і макіяжу”. При цьому паралельно співпрацювала з Київським ЗАГС та телебаченням.

У 2002 році Тетяна Бойко навчалася в “Студії стилю та визажу Кочневої та Сеймур“, після закінчення якої, стала провідним візажистом французького салону краси Dessange

У 2003 році Тетяна Бойко пройшла курс навчання в школі «Персона» (м.Москва). за індивідуальним курсом «Макіяж для фото та відеозйомки». В наступному 2004 році пройшла підвищення кваліфікації в місті Париж в школі Dessange.  

З 2007 року залишила салон Dessange і почала займатися приватною практикою. В цьому ж році Тетяна  пройшла курс навчання в Bogomolov Image School (м. Рига), за курсом «Мода XXI століття: всі стилі та напрямки».

З 2008 по 2010 роки пройшла ще декілька курсів навчання в Bogomolov Image School (м. Рига).

В 2010 році Тетяна Бойко заснувала свою авторську школу макіяжу Boyko Beauty School.   

У 2001 році Тетяна пройшла курс навчання в студії вечірньої зачіски Олени Войнової «Аrt Hair»

В 2015 році Тетяна Бойко заснувала чемпіонат з макіяжу «Кубок Києва-2015» в рамках виставки InterCHARM-Україна,  (Відкритий відбірковий тур Чемпіонату України, Відкритий Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики макіяжу і нарощування вій в рамках конгресах індустрії краси Estet Beauty Expo) . При цьому вона стала  куратором і судею цього турніру.

У 2016 році Бойко  пройшла два курси навчання в університеті по нарощуванню вій Lash Art University «Моделювання брів. Фарбування брів і вій» та «Ручні техніки татуажу брів. Мікроблейдінг». В цьому ж році Тетяна відкрила салон краси BOYKO Beauty Salon.  

Тетяна Бойко є творцем авторської методики, що грунтується на застосуванні акварелі і тіней, розробник безлічі схем і формул в макіяжі. Один з найбільш затребуваних українських візажистів з багаторічним досвідом роботи в beauty індустрії. Протягом п’яти років провідний візажист французького салону краси Dessange (Ukraine). Виступає як експерт по красі на телевізійних шоу і навчальних програмах. Учасник і режисер різних фотопроектів. Лектор на конгресах і конференціях, присвячених індустрії краси. Член журі на національних чемпіонатах перукарського і візажної мистецтва. Співпрацює з першими особами держави, а так само представниками світського бомонду по створенню іміджу. Автор тритомника «Мистецтво перевтілення. МАКІЯЖ»1-й том,«Мистецтво перевтілення. ІСТОРІЯ ОБРАЗУ»2-й том,«Мистецтво перевтілення. МОДА І СТИЛІ ХХ-ХХІ ст.» 3-й том. Біографія Тетяни Бойко опублікована Міжнародним Швейцарським Видавництвом Who is Who Verlag für Personenenzyklopädien AG, яке працює більше 30-ти років і має представництва в 12 країнах світу.Мої роботи в Instagram
Вартість послуг
Останні коментарі
Вхід через соцмережі


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов  

Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru