Наталія Найда (Natalia Nayda)


Наталія Найда візажист впізнаваний серед тисячі. Вона неповторна тонким, витонченим стилем в макіяжі, європейським якісним підходом до роботи і знаменита своїми інноваційними авторськими методиками викладання. Майстер міжнародного класу, засновник і провідний викладач “Авторської школи стилю і макіяжу Наталії Найда“, член Національної збірної України з макіяжу 2005-2006 рр. Член атестаційної комісії Комітету Стандартів Салонів Краси (КССК). Суддя з макіяжу чемпіонатів України і Міжнародного Фестивалю «Невські Береги» Санкт-Петербург, Росія.  

Наталія Найда народилася 18 липня 1975 року. Займається візажем з 1996 року. В 1997 році закінчила МГГУ ім.М.А. Шолохова (м. Москва). Наталія ставала багаторазовим призером України з декоративної косметики. У 2005 році стала срібним призером чемпіонату Східної Європи, що проходив в Москві. Наступного 2006 року теж в Москві стала призером Чемпіонату Світу з декоративної косметики.

В 2004 році Наталія Найда відкрила Авторську школу стилю та макіяжу (Mackeup School Nataliya Nayda). На всіх конкурсах, де її учні займають призові місця, роботи школи Наталії Найда відрізняються буйством фарби неймовірно переплітається з завжди елегантною ідеєю. Маючи за плечима велику школу української make up індустрії Наталія давно стала вже визнаним трендсеттером і вже сьогодні створює сама, то що що стає затребуваним завтра!

З 2006 Наталія Сертифікований суддя України, а  з 2008 – суддя Міжнародних змаганнях із перукарського мистецтва, декоративної косметики і Нейл-Дизайну “Невські Береги” в Санкт-Петербурзі.
Мої роботи в Instagram
Вартість послуг
Останні коментарі
Вхід через соцмережі


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов  

Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru