За національністю я албанець з Чорногорії, який народився в Нью-йорку

– Так про себе говорить візажист Маріо Дедівановіч в соцмережах. Цей молодий чоловік в одну мить став популярним в індустрії краси. Його фішкою став контурінг обличчя. 

Кім часом справляється власними силами, але користується секретами свого візажиста.

Серед його клієнток також –Ізабелла Фонтана, Дженніфер Лопез, Жизель Бюндхен.
Маріо Dedivanovic каже, що він входить в перше покоління албанських американців. Його батьки переїхали в США 40 років тому, жили вони в Чорногорії, недалеко від Подгориці – в містечку Тузі. Але і в наш час там проживає великий анклав чорногорських албанців, як і в Ульцине. У його батька колись була албанська прізвище Dedivanaj, але він її змінив на чорногорський лад – Дедівановіч.
Чорногорію і Албанію відвідував неодноразово. У візажиста залишилися тут тісні родинні зв’язки. Маріо визнається, що Албанія є одним з найкрасивіших місць, яке він коли-небудь бачив, з фантастичним кліматом і спокусливою природою. Коли журналісти запитали його “Як ставиться до того, що сусідні країни теж називають його своїм?” Він відповів – я албанець на 100%. 
У 17 років він став працювати в магазині Sephora консультантом у відділі парфумерії. Але одна відвідувачка прийняла Маріо за візажиста і запитала поради, хлопець коливатися не став і зробив свій перший макіяж. Справжній успіх прийшов до нього в 21 рік. А далі пішло-поїхало! Тепер він сам зірка, дає майстер-класи по всьому світу. Наприклад, квиток на його МК в Лос-Анджелесі коштував $ 300. Майстер з макіяжу розкрив всі секрети краси Кардашьян, покроково показавши макіяж на самій зірці

Маріо каже, що щоденний макіяж Кім Кардашьян складається з 50 етапів, якщо порахувати вміст косметички на нього – це $ 1600. Зазвичай він фарбує Кім від 20 хвилин до години.
Кім тягає візажиста по всьому світу за собою. Наприклад, брала в поїздку по Вірменії, звідки її коріння.
А ще Маріо неодноразово бачив зірку реаліті-шоу оголеною, причому змащував її тіло маслом. Думаю, всім відомий цей фотосет для журналу паперу. Маріо каже, що макіяж був простим, зайняв всього 20 хвилин, найбільше часу пішло на зачіску.
Мої роботи в Instagram
Вартість послуг
Останні коментарі
Вхід через соцмережі


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов  

Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru