Маріо Дедівановіч Патрік ТаМоніка Бландер Сер Джон Пет МакГрат

  Шалотта Тілбері Боббі Браун Ліза Елдрідж Кабукі Робін Блек

Алекс Бокс Паті Дуброфф Джойсі Бонеллі Міла Моралес Том Пешо

Пітер Філіпс Дік Пейдж Скотт Барнс Фредрік Стамбро Хун Ваннго

Б’ю Нельсон Майкл Ештон Керолайн Барнс Кармінді Мері Грінвелл

Кейт Лі Вел Гарланд Лінда Кантелло Лючія Піка Соня Кашук

 


Дік Пейдж (Dick Page)У вузьких колах візажиста Діка Пейджа називають бунтарем. Він завжди намагається зробити не так, як всі. Наприклад, за часів, коли в макіяжі домінувало суворе правило робити тільки один акцент, Пейдж сміливо використовував відразу кілька. З 2007 року Дік є креативним директором Shiseido і працює на модних показах Marc by Marc Jacobs, Michael Kors і ін.  

Дік Пейдж народився в Англії. В 12 років його сім’ю залишив батько і йому прийшлося важко працювати на бойні, щоб зебезпечити маму і двох сестер грошима.  Коли він став повнолітнім переїхав у Лондон, де працював на різних роботах, щоб заробити хоч якісь гроші. В нічну зміну працював у фотолабораторії, де й познайомився з фотографами Девідом Сімсом та Коріном Деєм.  Саме тоді він почав робити перші спроби в макіяжі. В 1993 році Дік потрапив в поле зору візажистів Calvin Klein, Він зробив макіяж 15-и річній Кейт Мосс, майбутній супермоделі.    

В середині 90-х Дік Пейдж став значущою фігурою в світі високої моди, працюючи з Нарцисо Родригес, Марк Джейкобс, Майкл Корс. Його улюбленими клієнтками були – Бьорк, Вікторія Бекхем, Кетрін Зета-Джонс, Дрю Беррімор.

З 1997 року Дік Пейдж працює з Shiseido в Японії над внутрішньою лінії косметики під назвою INOUI. У 2001 році він був призначений художнім керівником макіяж-лінії і став відігравати важливу роль в її модернізації. 

У березні 2007 року Дік Пейдж був названий художнім керівником Shiseido The Makeup. Для Shiseido, Дік виконує колючову роль по розробці нових видів косметики та її розповсюджені у світі. 

Дік Пейдж працює з фотографами, такими як Кольєр Шорр, Інес Ван Ламсвеерде і Вінуд Матадін, Юргена Теллера, Патрік Демаршелье, Філіп Лорка Ді Корсія і Маріо Сорренто. Його постійними клієнтами є Ума Турман, Кетрін Зета-Джонс, Кейт Мосс, Скарлетт Йоханссон, Джуліанн Мур.

В даний час він виступає в якості ключового візажиста для дефіле Майкла Корса, Нарцисо Родригес, Hermes. Симон Порт Жакмю. Раніше він працював над Calvin Klein, Helmut Lang, Balenciaga, Yves Saint Laurent, Gucci, Celine, Louis Vuitton, Prada, Ralph Lauren, Loewe і TSE.
Дік Пейдж в даний час живи у Нью-Йорку.


Мої роботи в Instagram
Вартість послуг
Останні коментарі
Вхід через соцмережі


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов  

Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru