Лінда Кантелло (Linda Cantello)


Лінда Кантелло є одним із найвпливовіших візажистів останніх 15 років. Її кар’єра почалася на зорі 1980-х і з тієї пори вона працювала в великобюджетних кампаніях, співпрацювала з провідними фотографами і глянцевими журналами. Лінда Кантелло працювала на MAC, Kanebo, Gucci зараз вона є креативним директором Armani. Її ідеї макіяжу поклали початок багатьом трендам в застосуванні декоративної косметики. Саме Лінді Контелло належить першість у створенні Smoky-eyes та блідих губ (візитівки бренду Gucci). Журавлинний рум’янець Девіда Боуї на обкладинці платівки Black Tie White Noise та фірмові вишневі губи Леді Гаги теж належать авторству Лінди Кантелло.  

Лінда Кантелло народилась в 1957 році в районі Лондона Еджвар. Хоча Лінді батьки забороняли фарбуватись в дитинстві вже в 11 років вона закривалась у ванні, змішувала мамині тіні з тушею і малювалась. Так починалася тяга Лінди до професії візажиста. Як пише сама Лінда після 13 років, коли їй дозволили малюватись вона носила на обличчі “тонни косметики”. “Мій чоловік каже, що на всіх фотографіях часів моєї молодості я виглядаю як хвацька порнодіва”, – зізнається Лінда Кантелло. 

Пілся закнічення середньої школи в кінці 70-х Лінда поступає в Harrow Art School (сьогодні це кампус University of Westminster). Після закінчення школи мистецтв поїхала в Рим, де з валізою косметики і прикидалася візажистом з досвідом. Потім разом зі своїм другом, стилістом Семом МакНайт поїхала в Нью-Йорк, де у неї була зйомка з Ірвіном Пенном для американського журналу Vogue. У 1982 році, Лінда, працюючи на показі Тома Форда, вперше в історії зробила макіяж Smokey eyes. І почався розквіт її кар’єри. Лінді Кастелло також належить першість у розробці стилів нюд-макіяжу та макіяжу  “glowy face” (сяюче обличчя).

В 90-і роки Лінда Кастелло співпрацювала з  Gucci. Саме тоді вона створила візитівку бренду – бліді губи. З 2002 по 2009 рік, вона співпрацювала з Yves Saint Laurent, а з 2009 року Лінда Кантелло стала креативним директором Giorgio Armani Beauty.

Кастелло співпрацювала з найбільш знаковими фотографами нашого часу, серед них Нік Найт, Хав’єр Валлонрат і Паоло Роверс в Парижі, Девід Сімс в Лондоні і Річард Аведон та Стівен Кляйн в Нью-Йорку, а також Маріо Сорренто, Маріо Тестіно, Майкл Томпсон, Ірвін Пенн, Брюс Вебер, Майлз Олдрідж, Пітер Ліндберг, Мерт Алас і Маркус Пігготт, Сольве Сундсбо, Інес ван Ламсвеерде і Вінуд Матадін.

Лінда Кастелло часто використовує в макіяжі важкі кольори, але при цьому в її макіяжах немає театральності і надмірної акуратності, що останнім часом стало тенденцією серед візажистів. Масивні стрілки, щільні темні тіні і при цьому шкіра, не перевантажена корекцією і рум’янами.
Найчастіше вона робить макіяж, яким хочеться просто милуватися, як предметом мистецтва, але він не має нічого спільного з життям.  У ньому є щось дуже привабливе, бо він простий на перший погляд, але з такою кількістю нюансів, що повторити його непросто. Вона визнана кращим візажистом по роботі з хайлайтером і корекцією, це видно в кожній її роботі.
Мої роботи в Instagram
Вартість послуг
Останні коментарі
Вхід через соцмережі


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов  

Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru