Як правильно визначити тип обличчя?


Рідко в житті можна зустріти ідеальне обличчя, адже кожне з них індивідуальне і по своєму привабливе. Навіть не всі відомі жінки можуть похизуватись ідеальними пропорціями лиця, та це ані трохи не заважає їм виглядати бездоганно і бути зразком для наслідування серед молодих жінок, викликаючи захоплення. На прикладі знаменитостей кіноіндустрії, зірок шоу-бізнесу, видатних жінок спорту та телеведучих ми розглянемо типи облич, їх умовний поділ та рекомендації з корекції форми лиця за допомогою косметичних засобів.

Поділ на типи обличчя є досить умовним, багато візажистів-стилістів мають власну класифікацію, виділяючи різні підтипи, коли обличчя візуально має в собі риси двох типів. Але все ж прийнято класифікувати типи облич наближено до геометричних фігур, тому розглянемо найпоширеніші форми обличчя і ознайомимось з їхніми особливостями.

тип обличчя

 

Розрізняють дев’ять основних типів обличчя:

  1. овальне обличчя
  2. кругле обличчя
  3. квадратне обличчя
  4. трикутне обличчя
  5. трапецієвидне (або грушоподібне) обличчя
  6. видовжене обличчя
  7. ромбоподібне обличчя
  8. прямокутне обличчя
  9. серцеподібне обличчя.

 

 

 

 


Обличчя овальної форми


форма овал

 

Таке обличчя по праву вважають ідеальним та досконалим, воно найбільш довершене, характеризується красивою симетрією. Найширша частина овального типу обличчя проходить по лінії щік, а в напрямку чола та підборіддя злегка звужується. Зазвичай у людей, що мають такий тип особи, ширина чола відповідає ширині скул, нейтральна ширина підборіддя – близько 5-6 см, а висота обличчя в 1,5 раза перевищує його ширину. Представницям такого овалу можна навіть позаздрити, адже для них повністю відкритий шлях для експериментів із зачіскою, макіяжем, аксесуарами. Овальний тип лиця не потребує особливої корекції, висвітлювання чи затемнення окремих зон. Воно відкрите для будь-яких модних тенденцій, новинок у світі макіяжу та найсміливіших перетворень. Відхилення від форми овалу зустрічаються не так вже й часто, можливо у когось трохи ширше скули, у когось гостріше підборіддя, у когось чуть об’ємніша щелепа, але в основному всі залишаються в межах овального лиця.

Для корекції овального обличчя ми висвітлюємо центр чола, підборіддя, простір під очима висвітлюються у вигляді трикутників. Темний коректор наносимо на скроневу область (від зовнішнього кута ока до краю росту волосся) і на скули (малюємо від верхнього краю вуха до куточків губ теж своєрідні трикутнички). Рум’яна наносимо на центр щік і трохи на скули.

овальне лице

У Єви Мендес та Хайди Клум овальныі обличчя

Представниці овального типу обличчя: Моніка Белуччі, Джессіка Альба, Наталі Портман, Джозі Біссет, Шарон Стоун, Гвен Стефані, Аліса Мілано, Наталі Імбруглія, Шарліз Терон, Кетрін Зета Джонс, Кейт Хадсон, Єви Мендос, Кейт Уінслет та ін.

овальне обличчя
Мої роботи в Instagram
Вартість послуг
Останні коментарі
Вхід через соцмережі


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов  

Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru